Kolejne piękne zwycięstwo Odry!

To był trudny i zacięty mecz z wieloma okazjami po obu stronach boiska, ale kolejne 3 punkty zostają na koncie Odry Opole.

Bilety na GKS już w sprzedaży!

22. kolejka przed nami! Bilety na sobotnie spotkanie ligowe z GKSem Bełchatów są już dostępne w sprzedaży.

Ważne trzy punkty zdobyte w Poznaniu!

Odra zwyciężyła na trudnym terenie w Poznaniu. Jest to kolejny, bardzo ważny krok w drodze po awans do I ligi.

ECO S.A. – partner Odry na dobre i złe

Energetyka Cieplna Opolszczyzny od wielu lat wspiera Odrę, stanowiąc jednego z gwarantów stabilizacji finansowej Odry.

Piękna inauguracja w Opolu!

W pierwszym meczu tej wiosny w Opolu, Odra zasłużenie wygrywa z Olimpią Elbląg 2:1.

Mateusz Peroński przedłużył umowę

Pomocnik Odry Opole przedłużył umowę z klubem do 30.06.2018 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Karnety już w sprzedaży!

Karnety na mecze rundy wiosennej są już dostępne w sprzedaży. Zapraszamy do sekretariatu klubu.

 • Kolejne piękne zwycięstwo Odry!

  sobota, 18, marca 2017 18:15

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Bilety na GKS już w sprzedaży!

  wtorek, 14, marca 2017 11:15

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Ważne trzy punkty zdobyte w Poznaniu!

  sobota, 11, marca 2017 17:00

  Opublikowane w dziale Relacje

 • ECO S.A. – partner Odry na dobre i złe

  czwartek, 09, marca 2017 14:48

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Piękna inauguracja w Opolu!

  sobota, 04, marca 2017 18:05

  Opublikowane w dziale Relacje

 • Mateusz Peroński przedłużył umowę

  piątek, 03, marca 2017 14:30

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Karnety już w sprzedaży!

  wtorek, 28, lutego 2017 10:01

  Opublikowane w dziale Aktualności

O przygotowaniach do sezonu i ...

Dawid Wolny opowiada m.in. o kończących się przygotowaniach Odry do sezonu oraz o tym… dlaczego jest zagorzałym fanem Gwardii Opole.

Piłkarz, który zapisał się w historii Odry Opole jako najszybszy strzelec bramki w spotkaniu ligowym, zdobywca 4 bramek w rundzie jesiennej  oraz wielka nadzieja na przyszłość – oto Dawid Wolny.
 
W rozmowie z nami opowiada m.in. o kończących się przygotowaniach Odry do sezonu oraz o tym… dlaczego jest zagorzałym fanem szczypiornistów Gwardii Opole . Polecamy gorąco rozmowę z naszym napastnikiem.
 
- Okazałe zwycięstwo w ostatnim sparingu z Polonią Bytom było w pełni zasłużona. Widać było, że odezwała się w Was czysta sportowa złość po porażce z MKS Kluczbork.
 
Dawid Wolny : - Cieszy okazałe zwycięstwo – tak jak wspomniałeś. Jednak prawdziwa weryfikacja przyjdzie 4 marca o godz.14 przy Oleskiej 51. Chcieliśmy jak najszybciej zapomnieć o Kluczborku, z którym zagraliśmy słabe spotkanie jako zespół. Nic nam nie wychodziło…czasem tak bywa. Z Polonią wszystko było już przemyślane. Fajnie to wyglądało i mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie jeszcze lepiej.
 
- Zdobyłeś kolejną bramkę w spotkaniu towarzyskim, ale konkurencja na Twojej pozycji nie śpi. Czy jeśli wyjdziesz w pierwszym składzie na mecz z Olimpią Elbląg, będziesz chciał podobnie jak w Elblągu  zaskoczyć bramkarza gości  już w pierwszych sekundach spotkania?
 
DW: – Oczywiście bramkę zdobyłem dzięki Markowi Gancarczykowi, za co serdecznie mu dziękuję. To w dużej mierze jego zasługa. Jestem tutaj najdłużej jeśli chodzi o staż w drużynie - choć to zabawne -bo wiekowo jestem jeszcze „młodziak”, ale zawsze gdy wchodzę na boisko staram się dać drużynie jak najwięcej. Przysłowiowe maksimum 100%, to cel jaki zawsze przyświeca mojej osobie. Nie wiem jak trener ułoży plany na pierwsze spotkanie. Mam nadzieję, że dostanę szansę i wyjdę w pierwszej jedenastce. Najbardziej będę jednak się cieszył, gdy 3 punkty pozostaną w Opolu a my dobrze rozpoczniemy rundę rewanżową.
 
- Przed Wami ostatni sparing przeciwko Ślęzy Wrocław. Jednak już można powoli pokusić się o podsumowanie przygotowań do sezonu. Czujesz się już gotowy na rundę wiosenną? Kibice liczą na kolejne bramki Twojego autorstwa.
 
DW: – Uważam, że mieliśmy bardzo dobry okres przygotowawczy. Mecz ze Ślęzą to już ostatnia prosta. Sztab szkoleniowy wie jak doprowadzić nas do tego, aby na mecz z Olimpią każdy był świeży a nogi nas niosły do zwycięstwa. Zdaję sobie sprawę i mam nadzieję, że nie zawiodę oczekiwań kibiców. Liczy się jednak dobro całej drużyny. Wszyscy musimy zostawiać serce na boisku a wszystko ułoży się pozytywnie. W każdym meczu jest tak, że drużyna pracuje na bramkę, bez względu na to kto jest szczęśliwym strzelcem gola. Jesteśmy drużyną i razem wygrywamy!
 
- Często można spotkać Cię na spotkaniach szczypiornistów Gwardii Opole. Starasz się powoli poczuć smak emocji na najwyższym poziomie, które być może już za kilka lat zagoszczą również na Oleskiej?
 
DW: – Bardzo dobrze znam się z kapitanem Gwardii Opole – Mateuszem Jankowskim. Uważam, że szczypiorniści Gwardii pokazują wielki charakter w obecnym sezonie. Grają bardzo fajną piłkę i z przyjemnością chodzę na spotkania w hali przy ul. Kowalskiej. Z całego serca im kibicuję i życzę jak najlepiej. Zostawiają na parkiecie mnóstwo serca i wkładają w każdy mecz ogrom pracy. To naprawdę widać. Co prawda na piłce ręcznej nie znam się aż tak bardzo, ale uważam, że Gwardia stworzyła mega ciekawą ekipę, która zamiesza w Super Lidze wielokrotnie. Zgadzam się z Tobą, że miło by było z Odrą za kilka lat zagościć w piłkarskiej Ekstraklasie, tak jak Gwardia. Po to dużo trenujemy, spędzamy godziny na zgrupowaniach, żeby spełniały się takie marzenia. Jestem rodowitym Opolaninem i tym bardziej życzyłbym sobie, aby nasza opolska Odra wróciła w szeregi Ekstraklasy. Najlepiej jak najszybciej (uśmiech).
 
- Tego z całego serca Ci życzę, podobnie jak wszyscy sympatycy Odry. Dziękuję za rozmowę.
 
DW: - Dziękuję również. Pozdrawiam serdecznie wszystkich naszych fanów i zapraszam na mecz już 4 marca. Wasz doping będzie nam potrzebny.
 
Rozmawiał: Sebastian Bergiel 

 


 

         Juniorzy                                                               Rezerwy                                  Młodzież

                      

         Rozmowy                                                                         Relacje                                                                                      Kolejki   

                  

     Public Relations                                             Media                                                                                            Historia

                  

 

 

 

 

Partnerzy Odry! Dziękujemy!

Najbliższy mecz ligowy Odry!

sobota 25 marca, 2017 16:00
 
Gryf Wejherowo - Odra Opole

1% podatku dla Odry Opole

Karnety już w sprzedaży!

Odra w Bytomiu

Dołącz do Akademii Odry!

Poprzedni mecz ligowy

sobota 18 marca, 2017 15:00
 
Odra Opole 3 : 1 GKS Bełchatów

Tabela II ligi sezon 2016/2017

Odra Opole na Facebooku!

 

Wyszukaj na stronie klubowej

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI 2016/2017

 

PIERWSZA DRUŻYNA 2016/2017

 

AKADEMIA ODRY OPOLE

 

FUTSAL KLUB ODRA OPOLE

Kontakt

"OKS Odra" Opole

ul. Oleska 51
45-231 Opole
tel/faks: 077 455 15 05
REGON: 160256630
NIP: 754-29-75-457
klub@oksodraopole.pl