Zapraszamy na nową stronę www

Nowa strona internetowa klubu jest już gotowa. Zapraszamy pod adres www.odraopole.pl

To była Wielka Sobota przy Oleskiej

W Wielką Sobotę do Opola przyjechała Siarka Tarnobrzeg, która okazała się bardzo wymagającym przeciwnikiem.

Bilety na Siarkę już w sprzedaży

26. kolejka przed nami! W klubowym sekretariacie można już kupić bilety na mecz z Siarką Tarnobrzeg.

Historyczny wynik Odry w Rybniku!

Odra Opole pokonując ROW 1964 Rybnik ustanowiła historyczny wynik w meczu wyjazdowym.

Dawid Wolny rozdawał odblaski

Dawid Wolny jako przedstawiciel Odry Opole, w ramach kampanii odblaskowi.pl rozdawał dzisiaj opaski odblaskowe w PSP nr 24 w Opolu Groszowicach.

Odra Opole wspiera Odblaskowi.pl

Odra Opole została Ambasadorem kampanii społecznej Odblaskowi.pl!

Bilety na Legionovię już dostępne!

24. kolejka przed nami! Dostępne są już bilety na sobotnie spotkanie ligowe z Legionovią.

 • Zapraszamy na nową stronę www

  środa, 19, kwietnia 2017 10:33

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • To była Wielka Sobota przy Oleskiej

  sobota, 15, kwietnia 2017 19:20

  Opublikowane w dziale Relacje

 • Bilety na Siarkę już w sprzedaży

  wtorek, 11, kwietnia 2017 08:55

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Historyczny wynik Odry w Rybniku!

  piątek, 07, kwietnia 2017 21:55

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Dawid Wolny rozdawał odblaski

  środa, 05, kwietnia 2017 20:55

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Odra Opole wspiera Odblaskowi.pl

  wtorek, 04, kwietnia 2017 16:25

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Bilety na Legionovię już dostępne!

  wtorek, 28, marca 2017 10:08

  Opublikowane w dziale Aktualności

Dawid Wolny - joker w talii trenera Furlepy

Dawid Wolny w rozmowie o wczorajszym meczu w Poznaniu, opowiada m.in. o tym czy rola jokera w talii trenera Furlepy jest dla piłkarza satysfakcjonująca.

 
Na boisko wszedł w 72 min zastępując bohatera spotkania z Olimpią Elbląg - Gabriela Nowaka. Wystarczyło kilkanaście minut, aby wpisał się na listę strzelców wspierając zespół w cennym zwycięstwie. Dawid Wolny w rozmowie o wczorajszym meczu w Poznaniu, opowiada m.in. o tym czy rola jokera w talii trenera Furlepy jest dla piłkarza satysfakcjonująca. Zapraszamy do lektury.
 
Odra Opole: - Trzy punkty w Poznaniu zdobyliście w pełni zasłużenie. Jednak wyrównująca bramka podrażniła Wasze ambicje.
 
Dawid Wolny: - Dokładnie tak też podziałała. Dla nas liczą się najwyższe cele i zdobywanie kompletu punktów. Mam nadzieję, że nasze zwycięstwo w Poznaniu sprawi, że podczas najbliższego meczu z GKS Bełchatów, na stadionie pojawi się jeszcze więcej kibiców.
 
OO: - Na boisku pojawiłeś się w 72 min spotkania, zastępując bohatera ostatniego meczu - Gabriela Nowaka. Jak się okazało, zamieniliście się rolami. Tym razem Ty zdobyłeś gola, który przypieczętował zwycięstwo w Poznaniu, choć mogłeś pokusić się o większy dorobek strzelecki.
 
DW: - Szkoda, że nie trafiłem przy pierwszej okazji... Nie chcę się usprawiedliwiać, ale niestety piłka podskoczyła przez nierówną murawę, a ja nieczysto uderzyłem. Bardzo chciałem pomóc drużynie wchodząc z ławki, a bramkę mimo wszystko udało się zdobyć w końcówce spotkania. Trzy punkty przyjechały razem z nami do Opola. Teraz wszystko zależy od nas. Nie oglądamy się na innych, patrzymy tylko na siebie i musimy łapać kolejne zwycięstwa.
 
OO: - Twoja sytuacja w zespole nieco się zmieniła. W ubiegłej rundzie często wychodziłeś w pierwszym składzie, a od pewnego czasu przypada Ci rola zmiennika-jokera w talii trenera Furlepy. Odpowiada Ci taka rola?
 
DW: - Wiadomo, że konkurencja rozwija umiejętności zawodnika i pozwala wskoczyć na wyższy poziom. Mam swoje ambicje i na pewno nie kończą się one na roli jokera. Walczę na każdym treningu i meczu, dając z siebie maksa. Mam nadzieję, że trener dostrzega moje zaangażowanie i niebawem otrzymam szansę występu od pierwszej minuty. Chciałbym podkreślić, że jeśli drużyna wygrywa i kieruje się w stronę 1. ligi, to jest najważniejsze. Liczy się kolektyw, czyli zgrana ekipa. Oczywiście rywalizacja jest zdrowa w naszej drużynie. Wszyscy jesteśmy niczym rodzina, także każdy życzy sobie jak najlepiej a gra ten, kto jest w najlepszej formie.
 
OO: - W drodze powrotnej do Opola, szczypiorniści Gwardii toczyli kolejny bój w SuperLidze z Legionovią. Opolanie po trudnym spotkaniu zwyciężyli gości z Legionowa 25:23. Rozumiem, że zdążyłeś już pogratulować sukcesu swojemu przyjacielowi - Mateuszowi Jankowskiemu z Gwardii?
 
DW: - Zawsze do siebie piszemy i interesujemy się swoimi drużynami. Opole sportowo idzie do góry. Jesteśmy z Mateuszem zawsze na bieżąco z naszymi występami i szybko wiedziałem jak wyglądał mecz z udziałem Gwardii. Ponownie wykonali kawał dobrej roboty! Z tego miejsca chciałbym Mateuszowi oficjalnie pogratulować i życzyć kolejnych zwycięstw w SuperLidze. Pewnie jak to przeczyta, doda mu to dodatkowej motywacji do osiągania dalszych sukcesów (uśmiech).
 
Rozmawiał: Sebastian Bergiel
 
/ Fot. Krzysztof Wilk www.przegladligowy.com

 


 

         Juniorzy                                                               Rezerwy                                  Młodzież

                      

         Rozmowy                                                                         Relacje                                                                                      Kolejki   

                  

     Public Relations                                             Media                                                                                            Historia

                  

 

 

 

 

Partnerzy Odry! Dziękujemy!

Najbliższy mecz ligowy Odry!

1% podatku dla Odry Opole

Karnety już w sprzedaży!

Odra w Bytomiu

Dołącz do Akademii Odry!

Poprzedni mecz ligowy

sobota 15 kwietnia, 2017 15:00
 
Odra Opole 4 : 3 Siarka Tarnobrzeg

Tabela II ligi sezon 2016/2017

Odra Opole na Facebooku!

 

Wyszukaj na stronie klubowej

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI 2016/2017

 

PIERWSZA DRUŻYNA 2016/2017

 

AKADEMIA ODRY OPOLE

 

FUTSAL KLUB ODRA OPOLE

Kontakt

"OKS Odra" Opole

ul. Oleska 51
45-231 Opole
tel/faks: 077 455 15 05
REGON: 160256630
NIP: 754-29-75-457
klub@oksodraopole.pl