Kolejne piękne zwycięstwo Odry!

To był trudny i zacięty mecz z wieloma okazjami po obu stronach boiska, ale kolejne 3 punkty zostają na koncie Odry Opole.

Bilety na GKS już w sprzedaży!

22. kolejka przed nami! Bilety na sobotnie spotkanie ligowe z GKSem Bełchatów są już dostępne w sprzedaży.

Ważne trzy punkty zdobyte w Poznaniu!

Odra zwyciężyła na trudnym terenie w Poznaniu. Jest to kolejny, bardzo ważny krok w drodze po awans do I ligi.

ECO S.A. – partner Odry na dobre i złe

Energetyka Cieplna Opolszczyzny od wielu lat wspiera Odrę, stanowiąc jednego z gwarantów stabilizacji finansowej Odry.

Piękna inauguracja w Opolu!

W pierwszym meczu tej wiosny w Opolu, Odra zasłużenie wygrywa z Olimpią Elbląg 2:1.

Mateusz Peroński przedłużył umowę

Pomocnik Odry Opole przedłużył umowę z klubem do 30.06.2018 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Karnety już w sprzedaży!

Karnety na mecze rundy wiosennej są już dostępne w sprzedaży. Zapraszamy do sekretariatu klubu.

  • Kolejne piękne zwycięstwo Odry!

    sobota, 18, marca 2017 18:15

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Bilety na GKS już w sprzedaży!

    wtorek, 14, marca 2017 11:15

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Ważne trzy punkty zdobyte w Poznaniu!

    sobota, 11, marca 2017 17:00

    Opublikowane w dziale Relacje

  • ECO S.A. – partner Odry na dobre i złe

    czwartek, 09, marca 2017 14:48

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Piękna inauguracja w Opolu!

    sobota, 04, marca 2017 18:05

    Opublikowane w dziale Relacje

  • Mateusz Peroński przedłużył umowę

    piątek, 03, marca 2017 14:30

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Karnety już w sprzedaży!

    wtorek, 28, lutego 2017 10:01

    Opublikowane w dziale Aktualności

Odra Opole Młodzież

 

AKADEMIA ODRY OPOLE

Rocznik 2005, grupa A

Trener:

Radosław Rusin, tel. 605540799,

e-mail: r.rusin@oksodraopole.pl

Górny rząd: Filip Rawecki, Max Janowicz, Michał Tyl, Stanisław Saj, Gracjan Zarek, środkowy rząd: Tomasz Minkiewicz (trener), Paweł Krysiak,  Wiktor Andruszko, Przemysław Cygan, Michał Roszczewski,  Kacper Aksamit; dolny rząd: Daniel Pogrzeba, Kamil Stępak, Paweł Gałwa, Adam Wójcik, Jakub Poliński,  Michał Osipiak, Kamil Staniszewski


Rocznik 2005, grupa B

Trener:

Jarosław Ciupiński, tel. 500138506 

e-mail: j.ciupiński@oksodraopole.pl

Górny rząd: Tomasz Minkiewicz (trener), Jakub Gach, Paweł Łozowski, Wojciech Wujtowicz, Mateusz Górny, Szymon Stawowski; dolny rząd: Miłosz Ćwikła, Dariusz Galas, Jakub Gil, Dominik Pawłowicz, Bartosz Chwojnicki


Rocznik 2006, grupa A

Trener:

Marek Duraj, tel. 600045466

e-mail: m.duraj@oksodraopole.pl

Górny rząd: Marcel Białowąs, Michał Noga, Kacper Borowicz, Miłosz Kołodziej, Paweł Maciak, Mateusz Stefanowski, Eryk Lonc; środkowy rząd: Marek Duraj (trener), Patryk Barosz, Kajetan Picher, Karol Oszek; dolny rząd: Sebastian Dziuba, Oskar Marschall, Piotr Kołacha, Łukasz Świgut, Błażej Krupiński, Jakub Bernacki


Rocznik 2006, grupa B

Trener: 

Andrzej Drynda, tel. 695319766

e-mail: a.drynda@oksodraopole.pl

Górny rząd: Szymon Osika, Kamil Kuźnicki, Szymon Jurkun, Bartłomiej Londo, Piotr Skrzyniarz, Bartosz Kwiatkowski, Łukasz Juruć; środkowy rząd: Andrzej Drynda (trener), Kacper Gruszczyński, Szymon Landwójtowicz; dolny rząd: Damian Drabik, Jarosław Dąbrowski, Stanisław Chamielec, Dawid Kaczorowski, Antoni Gniewowski


Rocznik 2007, grupa A

Trener:

Andrzej Drynda, tel. 695319766

e-mail: a.drynda@oksodraopole.pl

Górny rząd: Marcin Śmieszkowicz (trener) , Marceli Wolak, Marcin Kossakowski, Jakub Banaszek, Filip Świątek, Bartłomiej Rugała, Michał Drozd; dolny rząd: Jakub Michura, Jakub Augustyniak, Dorian Lis, Jakub Paliga, Nataniel Panitz, Maksymilian Rogalski


Rocznik 2007, grupa B

Trener: 

Kamil Sikora, tel. 790889353 

e-mail: k.sikora@oksodraopole

Górny rząd: Kamil Sikora (trener), Wiktor Pupin, Wiktor Sokołowski, Tomasz Koziarski, Jan Mazur, Oliwier Klohs, Łukasz Łasoń, Jan Gucwa; środkowy rząd: Maciej Mazurek, Michał Mróz; dolny rząd : Łukasz Kokoszka, Błażej Sowa, Jakub Grosicki, Ewelina Kołbuc, Maciej Król, Kamil Klohs, Franciszek Garyga


Rocznik 2008, grupa A

Trener: 

Maciej Radyjowski, tel. 608449130

e-mail: m.radyjowski@oksodraopole.pl

Górny rząd: Ksawery Wiśniewski, Mateusz Krysiak, Mateusz Pośledni, Marcel Dzierżan, Oskar Lonc, Mateusz Trepka; środkowy rząd: Wojciech Działo (trener), Wiktor Nowicki, Paweł Skrzyniarz, Tymon Ludwiński, Franciszek Łodziński, Jakub Broda, Maciej Radyjowski (trener); dolny rząd: Aleksander Adamczak, Aleks Kaliński, Michał Przysiecki, Hubert Noga, Wiktor Braczkowski, Radosław Łukasiak, Filip Hunek, Bartek Szul


Rocznik 2008, grupa B

Trener: 

Wojciech Działo, tel. 662456498

e-mail: w.dzialo@oksodraopole.pl

Górny rząd: Wojciech Działo (trener), Jakub Ślęzak, Kacper Brzozowski, Dawid Haupa, Maksymilian Kowalski, Leon Kowalik, Kynel Bartosz, Gałwa Piotr, Szczepański Bartosz, Maciej Radyjowski (trener); dolny rząd: Filip Krzywda, Aleksander Tańczak, Aleksander Czernecki, Bartosz Ślęzak, Michał Olejnik, Piotr Szałatkiewicz, Szymon Pawelec


Rocznik 2009

Trener: 

Wojciech Działo, tel. 662456498, e-mail: w.dzialo@oksodraopole.pl

Rafał Resler, tel. 535299195, e-mail: r.resler@oksodraopole.pl

Górny rząd: Wojciech Działo (trener), Marcel Połczyk, Michał Tudyka, Wiktor Chotomski, Przemysław Magnuszewski, Stanisław Zemełko; dolny rząd: Maciej Kowalski, Wojciech Janicki, Krzysztof Zieliński, Julian Gut, Filip Mendrek


Rocznik 2010/2011

Trenerzy:

Łukasz Twardawa, tel. 728347551, l.twardawa@oksodraopole.pl

Bartłomiej Semik, tel. 600851239, b.semik@oksodraopole.pl

Górny rząd: Bartłomiej Semik (trener), Aleksander Dajczak, Franciszek Majcherczyk, Bartosz Grzywka, Marek Jurcewicz, Piotr Adamek, Bartosz Janikowski, Augustyn Trojanowski, Wiktor Kulig, Łukasz Twardawa (trener);  dolny rząd: Maciej Zawadzki, Szymon Jankowski, Bartosz Mgłosiek, Mateusz Duda, Nadia Sidor, Filip Jezierski, Jakub Wąchała, Adam Wer

 


 

         Juniorzy                                                               Rezerwy                                  Młodzież

                      

         Rozmowy                                                                         Relacje                                                                                      Kolejki   

                  

     Public Relations                                             Media                                                                                            Historia

                  

 

 

Partnerzy Odry! Dziękujemy!

Najbliższy mecz ligowy Odry!

sobota 25 marca, 2017 16:00
 
Gryf Wejherowo - Odra Opole

1% podatku dla Odry Opole

Karnety już w sprzedaży!

Odra w Bytomiu

Dołącz do Akademii Odry!

Poprzedni mecz ligowy

sobota 18 marca, 2017 15:00
 
Odra Opole 3 : 1 GKS Bełchatów

Tabela II ligi sezon 2016/2017

Odra Opole na Facebooku!

 

Wyszukaj na stronie klubowej

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI 2016/2017

 

PIERWSZA DRUŻYNA 2016/2017

 

AKADEMIA ODRY OPOLE

 

FUTSAL KLUB ODRA OPOLE

Kontakt

"OKS Odra" Opole

ul. Oleska 51
45-231 Opole
tel/faks: 077 455 15 05
REGON: 160256630
NIP: 754-29-75-457
klub@oksodraopole.pl