Zapraszamy na nową stronę www

Nowa strona internetowa klubu jest już gotowa. Zapraszamy pod adres www.odraopole.pl

To była Wielka Sobota przy Oleskiej

W Wielką Sobotę do Opola przyjechała Siarka Tarnobrzeg, która okazała się bardzo wymagającym przeciwnikiem.

Bilety na Siarkę już w sprzedaży

26. kolejka przed nami! W klubowym sekretariacie można już kupić bilety na mecz z Siarką Tarnobrzeg.

Historyczny wynik Odry w Rybniku!

Odra Opole pokonując ROW 1964 Rybnik ustanowiła historyczny wynik w meczu wyjazdowym.

Dawid Wolny rozdawał odblaski

Dawid Wolny jako przedstawiciel Odry Opole, w ramach kampanii odblaskowi.pl rozdawał dzisiaj opaski odblaskowe w PSP nr 24 w Opolu Groszowicach.

Odra Opole wspiera Odblaskowi.pl

Odra Opole została Ambasadorem kampanii społecznej Odblaskowi.pl!

Bilety na Legionovię już dostępne!

24. kolejka przed nami! Dostępne są już bilety na sobotnie spotkanie ligowe z Legionovią.

 • Zapraszamy na nową stronę www

  środa, 19, kwietnia 2017 10:33

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • To była Wielka Sobota przy Oleskiej

  sobota, 15, kwietnia 2017 19:20

  Opublikowane w dziale Relacje

 • Bilety na Siarkę już w sprzedaży

  wtorek, 11, kwietnia 2017 08:55

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Historyczny wynik Odry w Rybniku!

  piątek, 07, kwietnia 2017 21:55

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Dawid Wolny rozdawał odblaski

  środa, 05, kwietnia 2017 20:55

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Odra Opole wspiera Odblaskowi.pl

  wtorek, 04, kwietnia 2017 16:25

  Opublikowane w dziale Aktualności

 • Bilety na Legionovię już dostępne!

  wtorek, 28, marca 2017 10:08

  Opublikowane w dziale Aktualności

Odra Opole 0:0 LZS Piotrówka
Mecz
3. kolejka
Opole, ul.Oleska 51
Odra Opole 0 : 0
LZS Piotrówka
sobota 18 sierpnia, 2012 17:00
 Tomasz Drąg       
 Mateusz Cieluch       

Odra: Feć - Surowiak, Michniewicz, Drąg (69.Rewucki), Wdowik - Czerwiński (75. Setla), Wawrzyniak, Copik (79. Łoziński), Piegzik - Filipowicz, Wasilewski (55. Deja)

Trener: Andrzej Polak

 

LZS Piotrówka: Świtała - Jakubczak, Iwan, Kwame (Ż), Trzcionka - Dziewulski, Mpako (Ż) (54. Sani Gorgino), Cieluch, Sroka (60. Dziliński) - Cisse (90. Savchuk), Paulista (Ż) (90. Góra)

Trener: Ryszard Remień

Odra nadal bez gola

Są jeszcze tylko dwa stadiony, na których w tej edycji rozgrywek nie padła żadna bramka. Pierwszym z nich jest obiekt w Pawłowicach Śląskich, ale gol tam paść nie mógł, ponieważ miejscowy Pniówek rozgrywa na razie wszystkie swoje mecze na wyjazdach.  Drugi to ten, na którym rozegrano już dwa spotkania mistrzowskie. Jest on położony w Opolu, przy ulicy Oleskiej 51.

Po 3. kolejce, w III-lidze wcale tak jednak być nie musiało. W spotkaniu z LZS-em Piotrówką Opolanie mieli wyborne okazje ku temu, by rozpocząć domowe odliczanie tej najważniejszej w piłce powinności. W 20 minucie pozycję występującego na lewym skrzydle Madrina Piegzika zdublował Kacper Wdowik i dośrodkował w pole karne. Adu Frank Kwame minął się z piłką, która spadła wprost pod nogi Marcina Czerwińskiego. Akcja naszych młodzieżowców zakończyła się niestety fatalnym pudłem tego ostatniego. Stojący między słupkami Grzegorz Świtała tylko obserwował całe zdarzenie. To była pierwsza odpowiedź Odry na przewagę gości z pierwszych minut pojedynku. 5 minut wcześniej pozyskany w ostatniej chwili do LZS-u Jean Rodrigues Paulista trafił bowiem w słupek. Najbardziej utytułowany zawodnik na boisku zrobił sobie slalom pomiędzy obrońcami OKS-u, lecz szczęście było tym razem po naszej stronie.

Przez następne minuty na placu gry niewiele się działo. LZS stracił jakby animusz z pierwszych fragmentów i przestał forsować tempo. Publiczność podskoczyła dopiero w 37 minucie, ale za sprawą gospodarzy.  Znów Wdowik dostał trochę swobody  na  lewej flance i zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Futbolówka zmierzająca w światło bramki dotknęła jeszcze Michała Filipowicza, zmyliła Świtałę i po poprzeczce wyszła na aut. W tej części gry jeszcze Tomasz Copik w 40 minucie głową po rzucie rożnym próbował otworzyć wynik derbów. Świtała był tym razem na miejscu i złapał pikę. Z kolei w 44 minucie oglądaliśmy najbardziej efektowny strzał zawodów. Idrissa Cisse będąc w polu karnym wykonał klasyczną, filmową wręcz przewrotkę ale chybił.

W następnej odsłonie tak klarownych sytuacji na odwrócenie losów meczu obie ekipy już nie miały, choć już pierwsza akcja po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę zakończyła się strzałem w światło bramki Tomasza Wawrzyniaka. Później na placu gry dominować zaczęli podopieczni Ryszarda Remienia. Znakomite zawody rozgrywał Mateusz Cieluch, pomocnik znany z ostatnich występów Odry w I lidze, bez wątpienia najlepszy piłkarz meczu. Momentami swymi zagraniami widownię czarował Paulista, choć wszystkie poczynania gości sprowadzały się generalnie  do szukania w polu karnym rosłego i dobrze trzymającego się na nogach Cisse. On sam próbował zdobyć bramkę na 1:0 bezpośrednio z rzutu wolnego w 58 minucie, ale minimalnie przestrzelił. 

Technicznie team z Piotrówki był tej soboty znakomicie dysponowany. Częściej i dłużej operował piłką, co owocowało przewagą w polu. W 72 minucie silne uderzenie Paulisty zablokował Tomasz Copik. Z kolei technicznych wrzutek Brazylijczyka nie zdołali sięgnąć głowami Kwame w 77 i wspomniany już wyżej Cisse w 82 minucie. Ostatnią okazję spotkania miała jednak Odra, a była nią całkiem niezła główka Adama Setli po tym, jak Wawrzyniak poradził sobie z dwoma stoperami  i wyłożył futbolówkę naszemu napastnikowi.

 

 


 

         Juniorzy                                                               Rezerwy                                  Młodzież

                      

         Rozmowy                                                                         Relacje                                                                                      Kolejki   

                  

     Public Relations                                             Media                                                                                            Historia

                  

 

 

Partnerzy Odry! Dziękujemy!

Najbliższy mecz ligowy Odry!

1% podatku dla Odry Opole

Karnety już w sprzedaży!

Odra w Bytomiu

Dołącz do Akademii Odry!

Poprzedni mecz ligowy

sobota 15 kwietnia, 2017 15:00
 
Odra Opole 4 : 3 Siarka Tarnobrzeg

Tabela II ligi sezon 2016/2017

Odra Opole na Facebooku!

 

Wyszukaj na stronie klubowej

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI 2016/2017

 

PIERWSZA DRUŻYNA 2016/2017

 

AKADEMIA ODRY OPOLE

 

FUTSAL KLUB ODRA OPOLE

Kontakt

"OKS Odra" Opole

ul. Oleska 51
45-231 Opole
tel/faks: 077 455 15 05
REGON: 160256630
NIP: 754-29-75-457
klub@oksodraopole.pl