Kolejne piękne zwycięstwo Odry!

To był trudny i zacięty mecz z wieloma okazjami po obu stronach boiska, ale kolejne 3 punkty zostają na koncie Odry Opole.

Bilety na GKS już w sprzedaży!

22. kolejka przed nami! Bilety na sobotnie spotkanie ligowe z GKSem Bełchatów są już dostępne w sprzedaży.

Ważne trzy punkty zdobyte w Poznaniu!

Odra zwyciężyła na trudnym terenie w Poznaniu. Jest to kolejny, bardzo ważny krok w drodze po awans do I ligi.

ECO S.A. – partner Odry na dobre i złe

Energetyka Cieplna Opolszczyzny od wielu lat wspiera Odrę, stanowiąc jednego z gwarantów stabilizacji finansowej Odry.

Piękna inauguracja w Opolu!

W pierwszym meczu tej wiosny w Opolu, Odra zasłużenie wygrywa z Olimpią Elbląg 2:1.

Mateusz Peroński przedłużył umowę

Pomocnik Odry Opole przedłużył umowę z klubem do 30.06.2018 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Karnety już w sprzedaży!

Karnety na mecze rundy wiosennej są już dostępne w sprzedaży. Zapraszamy do sekretariatu klubu.

  • Kolejne piękne zwycięstwo Odry!

    sobota, 18, marca 2017 18:15

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Bilety na GKS już w sprzedaży!

    wtorek, 14, marca 2017 11:15

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Ważne trzy punkty zdobyte w Poznaniu!

    sobota, 11, marca 2017 17:00

    Opublikowane w dziale Relacje

  • ECO S.A. – partner Odry na dobre i złe

    czwartek, 09, marca 2017 14:48

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Piękna inauguracja w Opolu!

    sobota, 04, marca 2017 18:05

    Opublikowane w dziale Relacje

  • Mateusz Peroński przedłużył umowę

    piątek, 03, marca 2017 14:30

    Opublikowane w dziale Aktualności

  • Karnety już w sprzedaży!

    wtorek, 28, lutego 2017 10:01

    Opublikowane w dziale Aktualności

II liga sezon 2016/2017

Print
1. kolejka 2016-07-29, 19:00 ROW 1964 Rybnik 0 : 0 Puszcza Niepołomice
  2016-07-30, 00:00 Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 Radomiak Radom
  2016-07-30, 00:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Olimpia Zambrów
  2016-07-30, 00:00 Legionovia Legionowo 0 : 3 Rozwój Katowice
  2016-07-30, 00:00 Warta Poznań 1 : 1 Kotwica Kołobrzeg
  2016-07-30, 17:00 Gryf Wejherowo 2 : 1 Błękitni Stargard
  2016-07-30, 18:00 Odra Opole 3 : 0 Stal Stalowa Wola
  2016-07-31, 17:00 Olimpia Elbląg 2 : 2 Raków Częstochowa
  2016-07-31, 19:00 Polonia Warszawa 0 : 3 Polonia Bytom

2. kolejka 2016-08-06, 00:00 Błękitni Stargard 1 : 1 Legionovia Legionowo
  2016-08-06, 00:00 Olimpia Zambrów 1 : 3 Gryf Wejherowo
  2016-08-06, 00:00 Kotwica Kołobrzeg 0 : 2 GKS Bełchatów
  2016-08-06, 00:00 Rozwój Katowice 0 : 2 ROW 1964 Rybnik
  2016-08-06, 00:00 Raków Częstochowa 3 : 1 Warta Poznań
  2016-08-06, 17:00 Polonia Bytom 0 : 0 Olimpia Elbląg
  2016-08-06, 17:00 Stal Stalowa Wola 1 : 2 Radomiak Radom
  2016-08-06, 17:00 Puszcza Niepołomice 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg
  2016-08-06, 17:30 Odra Opole 2 : 2 Polonia Warszawa

3. kolejka 2016-08-12, 19:00 GKS Bełchatów 1 : 2 Raków Częstochowa
  2016-08-12, 19:00 ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Błękitni Stargard
  2016-08-13, 17:00 Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 Rozwój Katowice
  2016-08-13, 17:00 Gryf Wejherowo 0 : 1 Kotwica Kołobrzeg
  2016-08-13, 17:00 Warta Poznań 0 : 1 Polonia Bytom
  2016-08-13, 17:30 Legionovia Legionowo 4 : 0 Olimpia Zambrów
  2016-08-13, 19:00 Polonia Warszawa 2 : 0 Stal Stalowa Wola
  2016-08-14, 15:00 Olimpia Elbląg 0 : 2 Odra Opole
  2016-08-14, 18:00 Radomiak Radom 0 : 1 Puszcza Niepołomice

4. kolejka 2016-08-19, 17:00 Olimpia Zambrów 1 : 0 ROW 1964 Rybnik
  2016-08-19, 18:00 Polonia Bytom 2 : 0 GKS Bełchatów
  2016-08-19, 19:00 Polonia Warszawa 1 : 1 Olimpia Elbląg
  2016-08-20, 17:00 Błękitni Stargard 3 : 1 Siarka Tarnobrzeg
  2016-08-20, 17:00 Odra Opole 4 : 1 Warta Poznań
  2016-08-20, 17:00 Stal Stalowa Wola 1 : 0 Puszcza Niepołomice
  2016-08-20, 17:00 Rozwój Katowice 1 : 1 Radomiak Radom
  2016-08-20, 17:00 Raków Częstochowa 4 : 1 Gryf Wejherowo
  2016-08-20, 20:00 Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 Legionovia Legionowo

5. kolejka 2016-08-24, 17:00 Siarka Tarnobrzeg 3 : 0 Olimpia Zambrów
  2016-08-24, 17:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Odra Opole
  2016-08-24, 17:00 Puszcza Niepołomice 2 : 1 Rozwój Katowice
  2016-08-24, 17:00 Olimpia Elbląg 1 : 1 Stal Stalowa Wola
  2016-08-24, 17:30 Warta Poznań 1 : 0 Polonia Warszawa
  2016-08-24, 17:30 Legionovia Legionowo 0 : 0 Raków Częstochowa
  2016-08-24, 18:00 Radomiak Radom 2 : 1 Błękitni Stargard
  2016-08-24, 18:00 Gryf Wejherowo 4 : 0 Polonia Bytom
  2016-08-24, 20:00 Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 ROW 1964 Rybnik

6. kolejka 2016-08-27, 15:00 Olimpia Zambrów 0 : 0 Radomiak Radom
  2016-08-27, 16:00 Raków Częstochowa 3 : 1 ROW 1964 Rybnik
  2016-08-27, 17:00 Polonia Bytom 0 : 4 Legionovia Legionowo
  2016-08-27, 17:00 Odra Opole 2 : 1 Gryf Wejherowo
  2016-08-27, 17:00 Stal Stalowa Wola 0 : 0 Rozwój Katowice
  2016-08-27, 17:00 Olimpia Elbląg 6 : 1 Warta Poznań
  2016-08-27, 20:00 Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg
  2016-08-28, 15:00 Błękitni Stargard 0 : 0 Puszcza Niepołomice
  2016-08-28, 19:00 Polonia Warszawa 2 : 1 GKS Bełchatów

7. kolejka 2016-09-02, 18:00 Radomiak Radom 3 : 2 Kotwica Kołobrzeg
  2016-09-02, 19:00 ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Polonia Bytom
  2016-09-03, 15:00 Rozwój Katowice 0 : 1 Błękitni Stargard
  2016-09-03, 16:00 Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Raków Częstochowa
  2016-09-03, 17:00 Warta Poznań 3 : 3 Stal Stalowa Wola
  2016-09-03, 17:00 GKS Bełchatów 2 : 2 Olimpia Elbląg
  2016-09-03, 17:00 Gryf Wejherowo 0 : 0 Polonia Warszawa
  2016-09-04, 15:00 Legionovia Legionowo 1 : 3 Odra Opole
  2016-09-04, 17:00 Puszcza Niepołomice 1 : 1 Olimpia Zambrów

8. kolejka 2016-09-10, 00:00 Kotwica Kołobrzeg 1 : 0 Puszcza Niepołomice
  2016-09-10, 00:00 Polonia Warszawa 2 : 2 Legionovia Legionowo
  2016-09-10, 00:00 Raków Częstochowa 3 : 0 Radomiak Radom
  2016-09-10, 00:00 Olimpia Elbląg 0 : 0 Gryf Wejherowo
  2016-09-10, 00:00 Warta Poznań 1 : 1 GKS Bełchatów
  2016-09-10, 00:00 Olimpia Zambrów 3 : 2 Rozwój Katowice
  2016-09-10, 16:00 Stal Stalowa Wola 2 : 2 Błękitni Stargard
  2016-09-10, 16:30 Odra Opole 2 : 0 ROW 1964 Rybnik
  2016-09-10, 17:00 Polonia Bytom 0 : 3 Siarka Tarnobrzeg

9. kolejka 2016-09-16, 19:00 Polonia Warszawa 0 : 1 ROW 1964 Rybnik
  2016-09-17, 00:00 Radomiak Radom 1 : 0 Polonia Bytom
  2016-09-17, 15:00 Rozwój Katowice 1 : 1 Kotwica Kołobrzeg
  2016-09-17, 15:00 Błękitni Stargard 0 : 0 Olimpia Zambrów
  2016-09-17, 16:00 Gryf Wejherowo 1 : 3 Warta Poznań
  2016-09-17, 16:00 Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Odra Opole
  2016-09-17, 16:00 GKS Bełchatów 5 : 1 Stal Stalowa Wola
  2016-09-17, 16:30 Legionovia Legionowo 2 : 2 Olimpia Elbląg
  2016-09-17, 17:00 Puszcza Niepołomice 0 : 2 Raków Częstochowa

10. kolejka 2016-09-24, 00:00 GKS Bełchatów 2 : 3 Gryf Wejherowo
  2016-09-24, 00:00 Kotwica Kołobrzeg 0 : 1 Błękitni Stargard
  2016-09-24, 00:00 Polonia Warszawa 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg
  2016-09-24, 00:00 Raków Częstochowa 3 : 0 Rozwój Katowice
  2016-09-24, 00:00 Olimpia Elbląg 3 : 2 ROW 1964 Rybnik
  2016-09-24, 00:00 Warta Poznań 0 : 2 Legionovia Legionowo
  2016-09-24, 16:00 Stal Stalowa Wola 3 : 1 Olimpia Zambrów
  2016-09-24, 16:00 Odra Opole 0 : 0 Radomiak Radom
  2016-09-24, 16:00 Polonia Bytom 1 : 2 Puszcza Niepołomice

11. kolejka 2016-10-01, 00:00 Błękitni Stargard 2 : 2 Raków Częstochowa
  2016-10-01, 00:00 Siarka Tarnobrzeg 4 : 1 Olimpia Elbląg
  2016-10-01, 00:00 Olimpia Zambrów 1 : 0 Kotwica Kołobrzeg
  2016-10-01, 00:00 Radomiak Radom 1 : 0 Polonia Warszawa
  2016-10-01, 00:00 Legionovia Legionowo 1 : 0 GKS Bełchatów
  2016-10-01, 00:00 Rozwój Katowice 2 : 0 Polonia Bytom
  2016-10-01, 00:00 ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Warta Poznań
  2016-10-01, 16:00 Gryf Wejherowo 0 : 1 Stal Stalowa Wola
  2016-10-01, 16:00 Puszcza Niepołomice 1 : 1 Odra Opole

12.kolejka 2016-10-07, 19:00 Polonia Warszawa 0 : 0 Puszcza Niepołomice
  2016-10-08, 15:00 Raków Częstochowa 1 : 1 Olimpia Zambrów
  2016-10-08, 15:00 GKS Bełchatów 1 : 0 ROW 1964 Rybnik
  2016-10-08, 15:00 Polonia Bytom 2 : 0 Błękitni Stargard
  2016-10-08, 15:00 Stal Stalowa Wola 3 : 1 Kotwica Kołobrzeg
  2016-10-08, 15:30 Odra Opole 2 : 0 Rozwój Katowice
  2016-10-08, 16:00 Gryf Wejherowo 2 : 1 Legionovia Legionowo
  2016-10-08, 16:00 Olimpia Elbląg 4 : 2 Radomiak Radom
  2016-10-08, 16:00 Warta Poznań 1 : 3 Siarka Tarnobrzeg

13. kolejka 2016-10-14, 18:00 ROW 1964 Rybnik 2 : 0 Gryf Wejherowo
  2016-10-15, 15:00 Puszcza Niepołomice 1 : 1 Olimpia Elbląg
  2016-10-15, 15:00 Błękitni Stargard 0 : 1 Odra Opole
  2016-10-15, 15:00 Rozwój Katowice 1 : 1 Polonia Warszawa
  2016-10-15, 15:00 Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 GKS Bełchatów
  2016-10-15, 15:00 Olimpia Zambrów 2 : 1 Polonia Bytom
  2016-10-15, 15:30 Legionovia Legionowo 1 : 0 Stal Stalowa Wola
  2016-10-15, 18:00 Radomiak Radom 3 : 2 Warta Poznań
  2016-10-15, 18:00 Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 Raków Częstochowa

14. kolejka 2016-10-21, 15:00 Warta Poznań 0 : 0 Puszcza Niepołomice
  2016-10-21, 15:00 Olimpia Elbląg 0 : 0 Rozwój Katowice
  2016-10-21, 15:00 GKS Bełchatów 0 : 1 Radomiak Radom
  2016-10-21, 19:00 Polonia Bytom 2 : 2 Kotwica Kołobrzeg
  2016-10-21, 19:00 Polonia Warszawa 1 : 1 Błękitni Stargard
  2016-10-22, 14:00 Odra Opole 0 : 3 Olimpia Zambrów
  2016-10-22, 15:00 Legionovia Legionowo 1 : 1 ROW 1964 Rybnik
  2016-10-22, 15:00 Stal Stalowa Wola 0 : 3 Raków Częstochowa
  2016-10-23, 13:00 Gryf Wejherowo 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg

15. kolejka 2016-10-28, 18:00 ROW 1964 Rybnik 1 : 1 Stal Stalowa Wola
  2016-10-29, 13:00 Błękitni Stargard 4 : 0 Olimpia Elbląg
  2016-10-29, 13:00 Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 Legionovia Legionowo
  2016-10-29, 14:00 Olimpia Zambrów 1 : 0 Polonia Warszawa
  2016-10-29, 14:00 Raków Częstochowa 1 : 0 Polonia Bytom
  2016-10-29, 15:00 Rozwój Katowice 2 : 0 Warta Poznań
  2016-10-29, 19:00 Kotwica Kołobrzeg 0 : 3 Odra Opole
  2016-10-30, 13:00 Puszcza Niepołomice 2 : 0 GKS Bełchatów
  2016-10-30, 17:00 Radomiak Radom 3 : 0 Gryf Wejherowo

16. kolejka 2016-11-04, 18:00 ROW 1964 Rybnik 0 : 1 Siarka Tarnobrzeg
  2016-11-05, 13:00 Olimpia Elbląg 2 : 0 Olimpia Zambrów
  2016-11-05, 13:00 Odra Opole 1 : 1 Raków Częstochowa
  2016-11-05, 13:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Rozwój Katowice
  2016-11-05, 13:30 Legionovia Legionowo 0 : 1 Radomiak Radom
  2016-11-05, 14:00 Warta Poznań 2 : 1 Błękitni Stargard
  2016-11-05, 17:00 Polonia Warszawa 2 : 0 Kotwica Kołobrzeg
  2016-11-06, 13:00 Gryf Wejherowo 0 : 2 Puszcza Niepołomice
  2016-11-06, 14:00 Stal Stalowa Wola 1 : 0 Polonia Bytom

17. kolejka 2016-11-12, 13:00 Puszcza Niepołomice 1 : 0 Legionovia Legionowo
  2016-11-12, 13:00 Rozwój Katowice 3 : 1 Gryf Wejherowo
  2016-11-12, 13:00 Błękitni Stargard 1 : 0 GKS Bełchatów
  2016-11-12, 13:00 Olimpia Zambrów 0 : 2 Warta Poznań
  2016-11-12, 17:00 Kotwica Kołobrzeg 2 : 2 Olimpia Elbląg
  2016-11-12, 17:00 Polonia Bytom 0 : 1 Odra Opole
  2016-11-13, 12:00 Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 Stal Stalowa Wola
  2016-11-13, 13:00 Raków Częstochowa 3 : 1 Polonia Warszawa
  2016-11-13, 17:00 Radomiak Radom 2 : 0 ROW 1964 Rybnik

18. kolejka 2016-11-18, 18:00 Radomiak Radom 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
  2016-11-19, 13:00 Olimpia Zambrów 0 : 0 GKS Bełchatów
  2016-11-19, 13:00 Raków Częstochowa 0 : 0 Olimpia Elbląg
  2016-11-19, 13:00 Rozwój Katowice 2 : 3 Legionovia Legionowo
  2016-11-19, 13:00 Błękitni Stargard 6 : 1 Gryf Wejherowo
  2016-11-19, 17:00 Polonia Bytom 1 : 1 Polonia Warszawa
  2016-11-19, 17:00 Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 Warta Poznań
  2016-11-20, 12:00 Puszcza Niepołomice 2 : 0 ROW 1964 Rybnik
  2016-11-20, 13:00 Stal Stalowa Wola 2 : 1 Odra Opole

19. kolejka 2016-11-25, 18:00 Radomiak Radom 1 : 0 Stal Stalowa Wola
  2016-11-26, 12:00 Siarka Tarnobrzeg 3 : 2 Puszcza Niepołomice
  2016-11-26, 13:00 GKS Bełchatów 0 : 1 Kotwica Kołobrzeg
  2016-11-26, 13:00 Warta Poznań 1 : 2 Raków Częstochowa
  2016-11-26, 13:00 Gryf Wejherowo 1 : 1 Olimpia Zambrów
  2016-11-26, 13:00 Legionovia Legionowo 1 : 1 Błękitni Stargard
  2016-11-26, 13:00 Olimpia Elbląg 5 : 1 Polonia Bytom
  2016-11-26, 15:00 Polonia Warszawa 3 : 4 Odra Opole
  2016-11-26, 16:00 ROW 1964 Rybnik 2 : 1 Rozwój Katowice

20. kolejka 2017-03-03, 19:00 Polonia Bytom 1 : 2 Warta Poznań
  2017-03-04, 13:00 Błękitni Stargard 2 : 2 ROW 1964 Rybnik
  2017-03-04, 14:00 Olimpia Zambrów 1 : 5 Legionovia Legionowo
  2017-03-04, 14:00 Odra Opole 2 : 1 Olimpia Elbląg
  2017-03-04, 15:00 Rozwój Katowice 0 : 0 Siarka Tarnobrzeg
  2017-03-04, 17:00 Kotwica Kołobrzeg 1 : 3 Gryf Wejherowo
  2017-03-05, 14:00 Puszcza Niepołomice 0 : 0 Radomiak Radom
  2017-03-05, 14:00 Raków Częstochowa 0 : 1 GKS Bełchatów
  2017-03-05, 14:00 Stal Stalowa Wola 0 : 1 Polonia Warszawa

21. kolejka 2017-03-10, 18:00 ROW 1964 Rybnik 2 : 0 Olimpia Zambrów
  2017-03-11, 14:00 Olimpia Elbląg 2 : 1 Polonia Warszawa
  2017-03-11, 14:00 Warta Poznań 1 : 3 Odra Opole
  2017-03-11, 14:00 Puszcza Niepołomice 2 : 1 Stal Stalowa Wola
  2017-03-11, 14:00 Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Błękitni Stargard
  2017-03-11, 15:00 Gryf Wejherowo 2 : 1 Raków Częstochowa
  2017-03-11, 15:30 Legionovia Legionowo 3 : 1 Kotwica Kołobrzeg
  2017-03-11, 17:00 GKS Bełchatów 0 : 1 Polonia Bytom
  2017-03-11, 17:00 Radomiak Radom 0 : 1 Rozwój Katowice

22. kolejka 2017-03-17, 18:00 ROW 1964 Rybnik 3 : 2 Kotwica Kołobrzeg
  2017-03-17, 19:00 Polonia Bytom 1 : 0 Gryf Wejherowo
  2017-03-18, 13:00 Błękitni Stargard 0 : 0 Radomiak Radom
  2017-03-18, 15:00 Olimpia Zambrów 1 : 2 Siarka Tarnobrzeg
  2017-03-18, 15:00 Stal Stalowa Wola 1 : 1 Olimpia Elbląg
  2017-03-18, 15:00 Odra Opole 3 : 1 GKS Bełchatów
  2017-03-18, 15:00 Polonia Warszawa 1 : 1 Warta Poznań
  2017-03-18, 15:00 Raków Częstochowa 5 : 1 Legionovia Legionowo
  2017-03-18, 15:00 Rozwój Katowice 0 : 1 Puszcza Niepołomice

23. kolejka 2017-03-24, 18:00 Radomiak Radom 1 : 1 Olimpia Zambrów
  2017-03-24, 18:00 ROW 1964 Rybnik 1 : 2 Raków Częstochowa
  2017-03-25, 14:00 Warta Poznań 1 : 2 Olimpia Elbląg
  2017-03-25, 15:00 Puszcza Niepołomice 2 : 0 Błękitni Stargard
  2017-03-25, 15:00 Rozwój Katowice 2 : 2 Stal Stalowa Wola
  2017-03-25, 16:00 Siarka Tarnobrzeg 2 : 1 Kotwica Kołobrzeg
  2017-03-25, 16:00 Gryf Wejherowo 1 : 0 Odra Opole
  2017-03-25, 16:00 Legionovia Legionowo 3 : 0 Polonia Bytom
  2017-03-25, 17:00 GKS Bełchatów 2 : 1 Polonia Warszawa

24. kolejka 2017-04-01, 15:00 Odra Opole - : - Legionovia Legionowo

 


 

         Juniorzy                                                               Rezerwy                                  Młodzież

                      

         Rozmowy                                                                         Relacje                                                                                      Kolejki   

                  

     Public Relations                                             Media                                                                                            Historia

                  

 

 

Najbliższy mecz ligowy Odry!

sobota 01 kwietnia, 2017 15:00
 
Odra Opole - Legionovia Legionowo

1% podatku dla Odry Opole

Karnety już w sprzedaży!

Odra w Bytomiu

Dołącz do Akademii Odry!

Poprzedni mecz ligowy

sobota 25 marca, 2017 16:00
 
Gryf Wejherowo 1 : 0 Odra Opole

Tabela II ligi sezon 2016/2017

Odra Opole na Facebooku!

 

Wyszukaj na stronie klubowej

SPONSORZY I PATRONI MEDIALNI 2016/2017

 

PIERWSZA DRUŻYNA 2016/2017

 

AKADEMIA ODRY OPOLE

 

FUTSAL KLUB ODRA OPOLE

Kontakt

"OKS Odra" Opole

ul. Oleska 51
45-231 Opole
tel/faks: 077 455 15 05
REGON: 160256630
NIP: 754-29-75-457
klub@oksodraopole.pl