Kolejne piękne zwycięstwo Odry!

To był trudny i zacięty mecz z wieloma okazjami po obu stronach boiska, ale kolejne 3 punkty zostają na koncie Odry Opole.

Bilety na GKS już w sprzedaży!

22. kolejka przed nami! Bilety na sobotnie spotkanie ligowe z GKSem Bełchatów są już dostępne w sprzedaży.

Ważne trzy punkty zdobyte w Poznaniu!

Odra zwyciężyła na trudnym terenie w Poznaniu. Jest to kolejny, bardzo ważny krok w drodze po awans do I ligi.

ECO S.A. – partner Odry na dobre i złe

Energetyka Cieplna Opolszczyzny od wielu lat wspiera Odrę, stanowiąc jednego z gwarantów stabilizacji finansowej Odry.

Piękna inauguracja w Opolu!

W pierwszym meczu tej wiosny w Opolu, Odra zasłużenie wygrywa z Olimpią Elbląg 2:1.

Mateusz Peroński przedłużył umowę

Pomocnik Odry Opole przedłużył umowę z klubem do 30.06.2018 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Karnety już w sprzedaży!

Karnety na mecze rundy wiosennej są już dostępne w sprzedaży. Zapraszamy do sekretariatu klubu.

Odra pokonała Odrę w Lidze Juniorów

Zwycięstwo nad imienniczką z Kędzierzyna-Koźla nie było zagrożone ani przez chwilę, pewnie wygrali opolanie.

Czytaj więcej...

Odra - MKS Kluczbork 2:2, niechciany remis

Gdyby przed tygodniem ktoś zaproponował naszym juniorom taki rezultat w jaskini rywala, może by się zastanawiali.

W meczu na szczycie, Pomologia - Odra 2:2

Stawka spotkania w Prószkowie, między najwyżej plasującymi się drużynami, była na tyle wysoka, że górę brał czynnik emocjonalny.

Juniorzy Odry Opole samodzielnie na czele

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy drużyna trenerów Zmudy oraz Copika, za to najgroźniejsi rywale stracili pierwsze punkty.

6. wygrana juniorów, Głubczyce zdobyte

Do tego pojedynku juniorzy Odry przystępowali bardzo mocno skoncentrowani i z dużym respektem dla przeciwnika.

Pierwszy ważny test juniorów zaliczony

Początek sezonu nie sprawił naszej drużynie kłopotów, więc dopiero mecz z Chemikiem miał dać odpowiedź na szereg pytań.

Juniorzy Polonii Nysa odjechali z niczym

Bez punktów i bramek odprawili kolegów z Polonii Nysa juniorzy Odry, cały mecz przebiegał pod ich dyktando.

Dobry start juniorów w OLJ: Odra - Piast 9:0

Przez pierwsze pięć minut Odra miała kłopot z uspokojeniem gry, a w jej poczynania wkradała się nerwowość.

W juniorach tworzy się silna drużyna

Przemodelowany zespół Odry wrócił z obozu kondycyjnego, trenerzy są bardzo zadowoleni, bo mają z kogo wybierać.

Juniorzy remisują w meczu z Chemikiem

Podziałem punktów zamknęli rundę juniorzy Odry, a ostatni punkt wywalczyli na trudnym terenie w Kędzierzynie-Koźlu.

Juniorzy skupieni na mistrzostwie jesieni

Jeden z ważniejszych meczów zapowiada się w sobotę w Lidze Juniorów, a na drodze Odrze stanie kluczborski MKS.

Gracz i Bednarz na wagę zwycięstwa

Pierwsza połowa pojedynku OLJ z Pogonią Prudnik należała do Odry, czego efektem był gol Patryka Gracza w 30 minucie.

Juniorzy pokonali Ozimek i awansowali

Już po kilku minutach meczu Odra została nagrodzona za czujność i po błędzie przeciwnika wyszła na prowadzenie.

CLJ. Odra Opole - UKP Zielona Góra 1:2 (0:2)

Nasz klub pożegnał się w sobotę z Centralną Ligą Juniorów. Trudno o niej marzyć, skoro na wiosnę nie potrafi się wywalczyć u siebie choć punktu.

CLJ. Warta Poznań - Odra Opole 1:2 (0:2)

Dzięku zwycięstwu z Wartą, juniorom do utrzymania się w Centralnej Lidze brakuje już tylko jednego punktu.

CLJ. Odra Opole - Lechia Gdańsk 2:3 (2:3)

Bardzo dobry mecz rozegrali w niedzielę juniorzy. Cóż z tego, skoro niebiesko-czerwoni znów z placu boju zeszli pokonani.

CLJ. Zagłębie Lubin - Odra Opole 2:1 (1:1)

Skandaliczne okoliczności towarzyszyły sobotniemu meczowi w Centralnej Lidze Juniorów. W Lubinie nasze zaplecze mierzyło się z Zagłębiem.

CLJ. Arka Gdynia - Odra Opole 2:0 (1:0)

Narodowy Stadion Rugby był miejscem 1-majowego występu naszych juniorów. OKS przegrał na nim z Arką Gdynia, będąc drużyną lepszą w perspektywie całego spotkania.

CLJ. Odra Opole - Zawisza Bydgoszcz 0:2 (0:0)

Scenariusz kolejnego meczu juniorów w Opolu był bardzo podobny do tych poprzednich. Dobra pierwsza połowa, stracona bramka w drugiej i brak wizji na odrobienie strat.

CLJ. Ruch Chorzów - Odra Opole 0:0

Bardzo cenny punkt wywalczyli w niedzielę nasi juniorzy. Bezbramkowy remis z Ruchem Chorzów dał im utrzymanie 6. miejsca w tabeli.

CLJ. Odra Opole - Bałtyk Koszalin 0:2 (0:0)

Tegoroczna gra przy Oleskiej kompletnie nie leży juniorom. Podczas swojego czwartego występu w tym roku, nasi chłopcy doznali czwartej porażki.

Juniorzy                                                               Rezerwy                                  Młodzież

Rozmowy                                                                         Relacje                                                                                      Kolejki

Public Relations                                             Media                                                                                            Historia